Menu

Slapukų naudojimo politika

Ši svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti vartotojų patirtį, užtikrinti jos funkcionalumą ir kitoms paskirtims. Atsižvelgdami į tai, kviečiame jus sužinoti daugiau informacijos apie slapukus, naudojamus mūsų svetainėje.

 

Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstinių failų dydžio failai, kuriuos jūsų kompiuteris ar mobilusis įrenginys įrašo, kai lankotės mūsų svetainėje. Kita kartą lankantis toje pačioje svetainėje, naršyklė atsimins jūsų veiksmus ir kai kuriuos iš jų atliks jūsų vardu, pagerindama svetainės naudojimo patirtį.

 

Kokius slapukus mes naudojame?

Siekdami pagerinti svetainės funkcionalumą ir naudojimąsi jos galimybėmis, naudojame šių tipų slapukus:

 

Būtini arba privalomi slapukai.

Šie slapukai yra būtini tinkamam svetainės veikimui. Be šių slapukų pilnai naudotis svetaine yra neįmanoma. Būtini slapukai reikalingi užklausoms vykdyti ir svetainei atsiminti jūsų sutikimą dėl slapukų naudojimo. Šie slapukai identifikuoja vartotojo įrenginį, bet neatskleidžia vartotojo tapatybės ir nerenka arba nesuveda vartotojo informacijos. Šie slapukai yra saugomi vartotojo įrenginyje iki naršyklės uždarymo. Be šių slapukų svetainė negali tinkamai veikti ir negali suteikti būtinos informacijos, pvz., žiūrėti vaizdo įrašų svetainėje. Būtini slapukai yra įdiegiami automatiškai, tačiau galite juos išjungti naudodami naršyklės teikiamas funkcijas. Tačiau tai padarius, svetainė gali neveikti tinkamai.

 

Funkciniai slapukai.

Šie slapukai užtikrina patogų ir visapusišką svetainės naudojimąsi bei padeda vartotojams efektyviai ir asmeniškai naudotis svetainės funkcijomis. Funkciniai slapukai gerbia vartotojų pasirinkimus ir teikia individualias funkcijas.

 

Google analizės slapukai.

Naudojant „Google Analytics“ slapukus, siekiama pagerinti svetainės turinio kokybę ir pritaikyti jį vartotojų poreikiams. Daugiau informacijos apie „Google Analytics“ teikimo sąlygas galima rasti čia – http://www.google.com/analytics/terms/us.htm. Jeigu nenorite, kad mes gautume informaciją apie jūsų veiklą šioje svetainėje, turite įjungti „Google Analytics Opt-out Browser Add-on“. Šis papildinys bendrauja su „Google Analytics JavaScript“ (ga.js), nurodydamas, kad duomenys apie atitinkamos svetainės apsilankymą neturėtų būti siunčiami į „Google Analytics“. Informaciją taip pat galima rasti „Google Analytics“ pagalbos skyrelyje.

 

Facebook slapukai.

Šioje svetainėje įdiegtas „Facebook Pixel“ įrankis skirtas ypač tiems svetainės lankytojams, kurie taip pat naudojasi „Facebook“ paslaugomis, nes šie slapukai leidžia pritaikyti reklamas ir turinį „Facebook“ tinkle pagal įrenginio ir interneto naršyklės vartotojo interesus. Norėdami atsisakyti „Facebook“ slapukų ir sužinoti daugiau informacijos apie juos, lankykitės adresu: https://www.facebook.com/ads/settings

 

Slapukai iš kitų svetainių.

Mūsų svetainė gali turėti nuorodų į kitas svetaines. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad naudojantis www.sakret.lt mes neturime kontroliuoti kitų svetainių. Todėl mes negalime būti atsakingi už jokios informacijos, kurią pateikiate, apsaugą ir konfidencialumą lankantis šiose svetainėse, taip pat šis pareiškimas netinka šioms svetainėms. Būtina atsargiai elgtis ir perskaityti susijusios svetainės privatumo politiką ar pareiškimą.

 

Slapukų saugojimas, apribojimas ir išjungimas.

Aplankant svetainę, jums pranešama, kad svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami su slapukų naudojimu, patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su slapukų informacija (įskaitant slapukų tipus, naudojimo paskirtis, ir kt.). Galite valdyti ir ištrinti slapukus pagal savo pageidavimus. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia: www.aboutcookies.org. Jeigu nenorite, kad slapukai būtų naudojami jūsų įrenginyje, galite pakeisti savo naudojamos naršyklės nustatymus. Nustatymai turi būti keičiami atskirai kiekvienai naršyklei. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad negalima atsisakyti būtinų ir funkcinių slapukų naudojimo, nes jie yra būtini visam svetainės naudojimui.

 

Mūsų nustatymai gali būti pakeičiami be pranešimo ir vienpusiai prisitaikomi, atsižvelgiant į teisės aktus, reglamentuojančius slapukų naudojimą, bei įprastą priimtą praktiką, susijusią su slapukų naudojimu, kuris gali keistis laike. Taip pat gali keistis ir naudojamų slapukų tipai.

 

Kaip geriausiai susisiekti su mumis?

UAB SAKRET LT

Biochemikų g. 2, LT-57234, Kėdainiai

Tel.: +370 347 53577

El. paštas: administracija@sakret.lt

Back to Top