Menu

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TARNYBOS

Šiame interneto puslapyje naudojami slapukai (anglų kalba – cookies), siekiant pagerinti svetainės naudojimo patirtį, užtikrinti jos veikimą ir funkcionalumą bei kitus tikslus.

Turint tai omenyje, kviečiame jus susipažinti su išsamesne informacija apie mūsų interneto svetainėje naudojamus slapukus.

 

Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos jūsų kompiuteris ar mobilusis įrenginys įrašo, aplankę mūsų interneto svetainę. Kitą kartą, kai vėl aplankysite tą pačią interneto svetainę, naršyklė prisimins jūsų veiksmus ir atliks tam tikras užduotis jūsų vietoje, tai pagerina interneto svetainės naudojimą.

 

Kokius slapukus naudojame?

Siekdami pagerinti interneto svetainės funkcionalumą ir naudojimo patogumą, naudojame šiuos slapukų tipus:

 

Privalomi arba būtini slapukai

Šie slapukai yra būtini, nes užtikrina sklandų interneto svetainės veikimą. Be šių slapukų, neįmanoma pilnai naudoti interneto svetainės. Privalomi slapukai yra reikalingi, kad būtų vykdomi užklausimai ir kad interneto svetainė galėtų atsiminti, kokius slapukus jūs sutinkate naudoti. Šie slapukai identifikuoja naudotojo įrenginį, tačiau nepažeidžia naudotojo tapatumo ir nekaupia jo asmeninės informacijos. Šie slapukai saugomi naudotojo įrenginyje iki to momento, kai naršyklė uždaryta. Be šių slapukų interneto svetainė negalės teikti būtinos informacijos, pavyzdžiui, rodant internete skelbiamus vaizdo įrašus. Privalomieji slapukai įdiegiami automatiškai, tačiau vartotojas gali juos išjungti naudodamas naršyklės nustatymus, tačiau tai galioja tik tam tikriems tinklalapiams, todėl interneto svetainė negalės veikti tinkamai.

Funkciniai slapukai

Šie slapukai užtikrina patogų ir pilnavertį interneto svetainės naudojimą bei padeda vartotojams efektyviai ir individualiai naudotis interneto svetainės funkcijomis.

 

Google Analytics slapukai

„Google Analytics“ slapukai naudojami siekiant pagerinti interneto svetainės turinio kokybę ir pritaikyti turinį vartotojų poreikiams.

Daugiau apie „Google Analytics“ paslaugos teikimo sąlygas galite rasti čia – http://www.google.com/analytics/terms/us.htm. Jei nenorite, kad gautume informaciją apie jūsų veiklą šioje interneto svetainėje, galite įjungti Google Analytics Opt-out Browser Add-on priedą. Šis priedas susisieks su „Google Analytics“ JavaScript (ga.js), nurodydamas, kad duomenų apie konkrečią interneto svetainės lankymo statistiką nereikia siųsti „Google Analytics“. Informaciją galite rasti ir „Google Analytics“ pagalbos skyriuje

 

Facebook slapukai

Facebook pixel įrankis, įdiegtas šioje interneto svetainėje, tiesiogiai taikomas interneto svetainės lankytojams, naudojantiems Facebook paslaugas, nes šie slapukai leidžia pritaikyti Facebook tinkle matomą reklamą ir turinį pagal vartotojų įrenginio ir interneto naršyklės naudotojo interesus.

Atsisakyti Facebook slapukų ir gauti daugiau informacijos apie juos galite čia: https://www.facebook.com/ads/settings

 

Kiti interneto svetainių slapukai

Mūsų interneto svetainė gali turėti nuorodas į kitas interneto svetaines. Tačiau naudodamiesi šia interneto svetaine, turite atsiminti, kad mes neturime jokio kontroliuojančio vaidmens kitose interneto svetainėse. Dėl šios priežasties mes negalime prisiimti atsakomybės už jokios informacijos, kurią pateikiate apsilankę šiose svetainėse, apsaugą ir konfidencialumą, o šis pranešimas nebus taikomas šioms svetainėms. Jums reikia būti atsargiems ir peržiūrėti atitinkamas interneto svetainių privatumo arba konfidencialumo pareiškimus.

 

Slapukų saugojimas, apribojimas ir išjungimas

Apsilankę interneto svetainėje, jūs esate informuojami, kad šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami su slapukų naudojimu, patvirtinate, kad susipažinote su informacija apie slapukus (įskaitant slapukų rūšis, naudojimo tikslus ir kt.). Pasirinkus, slapukus galima valdyti ir ištrinti. Daugiau informacijos rasite čia: www.aboutcookies.org (angliškai). Jei nenorite, kad įrenginyje būtų naudojami slapukai, galite pakeisti naudojamos naršyklės nustatymus. Nustatymai turi būti keičiami kiekvienai naršyklei atskirai. Tačiau reikia paminėti, kad negalite atsisakyti privalomųjų ir funkcinių slapukų naudojimo, nes be jų negalima pilnai naudoti interneto svetainės.

 

Šie taisyklės gali būti pakeičiamos ir vienašališkai prisitaikomos pagal poreikį, nes mes laikomės teisės aktų, reguliuojančių slapukų naudojimą, ir atsižvelgiame į paprastai priimtą slapukų naudojimo praktiką, kuri gali kisti su laiku. Taip pat gali pasikeisti naudojamų slapukų tipai.

Duomenų tvarkytojas:

UAB „SAKRET“

Įmonės kodas: 40003622109,

Teisinis adresas: Ropažu raj., Stopiņu par., Rumbula, „Ritvari“, LV-2121,

El. pašto adresas: info@sakret.lv

Back to Top